MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ
602 581 285

Sprzątanie obiektów

Oferujemy kompleksową obsłuę obiektów w zakresie sprzątania i utrzymywania czystości

Pranie tapicerki samochodowej

 

Niemal każdy z nas korzysta z samochodu. Aby zapewnić sobie pełen komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, należy dbać zarówno o stan techniczny pojazdu jak i jego czystość wewnątrz. Zachęcamy do skorzystania z prania tapicerek w naszej firmie w Warszawie.

Dlaczego warto regularnie prać tapicerkę w naszym samochodzie?

Przede wszystkim częste mycie tapicerki niweluje wszelkie bakterie, drobnoustroje i grzyby, które gromadzą się w materiale. W trosce o nasze zdrowie, higiena powinna być zachowywana nie tylko w domu, lecz także w środkach transportu.

Wyklucza wszelkie gromadzące się alergeny, na przykład kurz, pyłki czy zwierzęcą sierść. Pozwala to na uniknięcie kłopotliwych dla zdrowia dolegliwości. Pranie tapicerki niweluje nieprzyjemne zapachy wywołane pozostałościami po jedzeniu, kosmetykach czy rozlanych napojach. Dbanie o czystość tapicerki wydłuża czas, przez który będzie nam ona skutecznie i estetycznie służyć.

Pranie tapicerki wykonujemy przy pomocy maszyn piorących KARCHER – Puzzi. Wykorzystują one środek czyszczący roztwór proszku RM 760 i wody. Podczas prania roztwór jest rozpylany na tapicerkę, a następnie niemal równocześnie odsysany z brudem do specjalnego pojemnika w maszynie. Praniu poddane są wszystkie tapicerowane elementy wnętrza samochodu łącznie z podsufitką, drzwiami, podłogą i bagażnikiem. Co więcej, czyszczenie wnętrza obejmuje również wszystkie elementy nietapicerowane, mycie szyb od wewnątrz oraz ewentualne nabłyszczanie i zabezpieczenie tych elementów przed osiadaniem kurzu i brudu. Czyścimy także tapicerki skórzane. Wykonujemy czyszczenie każdego typu samochodów: osobowych, ciężarowych, oraz autokarów.

Pranie tapicerki wykonujemy zarówno w Warszawie Centrum jak i w innych dzielnicach. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszym cennikiem prania tapicerek, co prawda cena prania jest uzależniona od wielu czynników, jednak mogą Państwo potraktować nasz cennik jako kwoty wyjściowe.MASZ PYTANIA?
602 581 285


NAPISZ E-MAIL
kontakt@ekompleks.pl


LOKALIZACJA
jak dojechać
Wyślij zapytanie on-line
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
NAZWISKO/FIRMA:*
TELEFON:*
E-MAIL:*
KOD:*
WIADOMOŚĆ:*
Start O firmie Oferta Cennik Referencje Kontakt
firma sprzątająca - ekompleks.pl Firma sprzątająca | Pranie dywanów | Pranie wykładzin | Pranie tapicerki samochodowej | Sprzątanie mieszkań | Sprzątanie biur

Firma Usługowa KOMPLEKS
Jana III Sobieskiego, Sulejówek 05-070, Mazowieckie
Telefon: 602 581 285

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych